Photoshop mě začíná bavit

Publikoval Viktor Hanáček dne 30. ledna 2011

Tento víkend jsem zasvětil seznamování se s Photoshopem. Už je to skoro rok, co mám MacBook a od začátku jsem používal k webdesignu Pixelmator. Je to levná alternativa pro Photoshop a výhradně pro platformu Mac. V posledních měsících mi ale přestal stačit a já si jednoho krásného dne stáhl trial verzi Photoshopu. Taky tomu přidalo to, že se brzy vydá nová verze Pixelmatoru, kterou bych musel znovu zaplatit, tak jsem si řekl, že vyzkouším Photoshop a kdyžtak koupím rovnou ten.

Po tomto víkendu jsem se rozhodl. Chci Photoshop. Oproti Pixelmatoru mi velmi zjednodušuje práci a do budoucna bych se koupi stejně nevyhl, protože se považuje za standard.

Proč ale píšu tento blábol? Protože jsem za tento víkend zvládl navrhnout nový design asi třem webům, které mám na starosti. Hlavní je ale to, že jsem nyní schopný tvořit o 100% lepší výsledky, než v Pixelmatoru! A to je fucking awesome! Je to prostě jednodušší a víc mě to baví. Jsem v euforii, když se podívám na výsledky a líbí se mi, protože to se mi moc často nestávalo. Prostě jsem ze sebe nezvládl vydat víc. Ale s Photoshopem to jde.

Takže, drazí čtenáři, vyberu z účtu pár korunek a hurá nakupovat! Bude ze mě velký kluk!