Chcete být lepší? Obklopte se úspěšnými

Publikoval Viktor Hanáček dne 31. října 2010

Dnes ráno mě přepadla myšlenka, že když jste ve společnosti úspěšných lidí, táhne vás to kupředu. Možná jsem jeden z mála, který chce být lepší než ostatní, ale já to tak cítím. Ne že bych chtěl být sobecky nejlepší, ale chci si dokázat, že na to mám. Jsem posedlý sebezlepšováním a asi je to moje nemoc.

Mám kolem sebe dje, webdesignery, grafiky, kodéry, fotografy a nebýt nich, byl bych o dost pozadu. Na Twitteru, na Facebooku ale i v životě se mi neustále dostává zpětné vazby a profesionálního hodnocení a kritiky.

A nejen hodnocení, ale hlavně práce druhých mě dokáže tak rozproudit, že ze sebe dám maximum, aby se i má práce lidem líbila. A to přímo miluju. Sám cítím, že jsem se za tento rok zlepšil snad v každém z těchto odvětví. A o to jde! Zlepšovat se a nezůstat na místě!

Je to o tom, že to, že je někdo lepší, vás prostě nenechá v klidu. Nutí vás to na sobě zapracovat a zlepšit se. Nedá vám to možnost zakrnět ve stávající pozici a nutí vás to stále jít kupředu. A to je skvělá věc. Hledejte úspěšné a buďte úspěšní!