Možná úspěšný týden

Publikoval Viktor Hanáček dne 29. června 2011

Začlo to tím, že jsem v pondělí úspěšně udělal autoškolu. Snad i na výbornou. Jeli jsme tak dvacet minut. Komisař si se mnou projel jen pár křižovatek a jeli jsme zpět k autoškole. Řekl mi, že to je dobrý, takže po testech a technické jsem měl za sebou úspěšně i jízdy.

Odpoledne jsem si pak šel na poštu pro iPhone 4, který se mi podařilo sehnat lehce nad poloviční cenu a v dost dobrém stavu. Doma jsem si nahrál druhou betu iOS 5 a měl jsem další radost.

V úterý se mi zase podařilo během asi deseti minut starý iPhone 3GS prodat. A za (pro mě) hodně dobrou cenu. Pořádně jsem aukci ani nezkontroloval a už byla skončená.

Večer jsem si ještě našel folie pro iPhone 4 a díky novince PayU je zaplatil. Prodejce měl peníze hned u sebe, takže mi je už včera odeslal.

A dnes se mi podařilo prodat gumové pouzdro pro iPhone 4, které jsem k němu dostal při koupi. Nafotil jsem ho, udělal aukci, postnul na twitter a během pár minut mi došel další email z Aukra, že je předmět prodaný. Díky PayU jsem měl peníze hned u sebe a mohl jsem ho dnes, zároveň se starým iPhonem, odeslat.

Líbí se mi, když všechno funguje a všemožné služby vám usnadňují život. Všechno je pak jednodušší, rychlejší a ve výsledku extrémně pohodlné.