Spustil jsem prémiové členství na picjumbo.com

Publikoval Viktor Hanáček dne 22. ledna 2014

Před pár dny, konkrétně 11. ledna, jsem spustil picjumbo PREMIUM Membership. Už je to přes dva měsíce, co funguje picjumbo.com a nastal tu problém, který právě premium membership řeší.

picjumbo-premium-gumroad

Picjumbo funguje tak, že každý den se publikuje jedna, max. dvě fotky, které si lidé můžou zdarma stáhnout a dělat si s nimi co chtějí. Ale aby byl obsah dostatečně zajímavý a pestrý, neměly by se fotografie obsahem opakovat, tzn. nemělo by tam být to stejné, jen z jiného úhlu. Jenže co když by se někomu tato fotka hodila, jen kdyby byla z jiného úhlu?

A právě proto jsem spustil premium membership – z poloviny jako první krůček k monetizaci picjumba, z druhé poloviny jako řešení mého problému. Pokud si zaplatíte měsíční subscription za $6, budete dostávat kompletní kolekce z focení. Tzn. pokud jsem dejme tomu teď fotil ovoce ve vodě, tak na webu se objeví tak max 3 fotky, ale premium členové těch fotek dostanou přes 50. Hezky pěkně pohodlně do jejich emailu + se nasynchronizují do jejich Dropbox složky.

fb2

Někdy potřebujete objekt uprostřed, někdy na boku, někdy prostě zase trochu jinak. To řeší picjumbo PREMIUM Membership.

Je třeba spousta designérů, kteří tvoří webové šablony pro ThemeForest a věřím, že desetinu času tráví hledáním fotek, které by mohli pro své šablony použít. Tady přichází na řadu právě free fotky z picjumbo.com. Jestli najdou smysl i v tom — nechat si posílat nové fotky ihned po mém vytvoření na email a být tak fresh — už je na nich.