Valentýn?

Publikoval Viktor Hanáček dne 14. února 2011

Další téma s pekelně různorodými názory. Někteří ješitně řvou, že si to vymysleli američani, druzí jsou rádi, že můžou své drahé polovičce ukázat, jak moc ji milují. A další jej úplně ignorují, protože jsou single.

Většina říká, že umí dokázat lásku stejně, jako na Valentýna, v kterýkoli jiný den. Opravdu? Dovolte mi, abych se zasmál, protože tohle nikomu nevěřím.

Pokud si za tímto názorem vážně někdo stojí, tak vůbec neví o možnostech Valentýna a já jsem pak trochu jiný romantik, který Valentýna řadí na vyšší úroveň.

Jestli někdo bere dokazováním lásky psaní „Miluji tě“ do smsky a myslí si, že pak už nepotřebuje „slavit“ Valentýna, pak je na tom docela špatně.

Valentýn je marketingový trik z Ameriky, který je prospěšný – díky za to – pro obě strany. To už ale většina lidí nevidí a hraje si na egoisty a křičí. Jsou slepí a vůbec neví, co jim čtrnáctý únor přináší. Valentýn existuje právě proto, abyste mohli jednoduše své drahé udělat radost. Je to parádní možnost, jak zpestřit vztah.

Koukněte, kolik je všude nabízených akcí a možností. Otevřete oči, zamyslete se a využijte toho.

Kýčem může být koupě růží ve slevě s dárečkem nebo vzkazem. Buďte ale originální, můžete koupit levně i let balónem, můžete si pronajmout vířivku, kde dostanete sekt s jahodami, můžete si pronajmout limuzínu s řidičem, ve které také nebude chybět sekt a jahody – zaručí vám to nádhernou romantiku. Ti starší mohou využít služby hotelů, které mají připraveny různé akční Valentýnské balíčky. A věřte, že na to bude vaše drahá polovička dlouho vzpomínat.

Tohle všechno můžete mít za sakra dobrou cenu, než kdybyste to koupili v kterýkoli jiný den. A víte proč? Protože je Valentýn. To je bomba, co? Už vidíte tu výhodu?

Pokud někdo bere Valentýna jako obyčejný den, pak ho lituju, protože radost a nadšení přítelkyně z originálního a romantického zážitku je k nezaplacení.

Možnosti je šíleně moc. Nespěte. Udělejte své drahé den, na který nezapomene!